Wywiady
Marcin Mielczarski podpisał kontrakt z Wisłą-komentarz na gorąco Drukuj
Wywiady
Wpisany przez wariat   
wtorek, 24 Styczeń 2017 20:54

marcinMlekoNews

19-letni Marcin Mielczarski podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt. Umowa młodego obrońcy z Wisłą  obowiązywała będzie do końca sezonu 2018/19. Popularny "Mleko" treningi z pierwszą drużyną Wisły rozpoczął przed wyjazdem drużyny na pierwszy obóz przygotowawczy w Cetniewie i zadebiutował w zespole w grze sparingowej z Drutex-Bytovią Bytów.

Taką informację mogliśmy przeczytać dziś na oficjalnej internetowej  stronie Wisły Płock. Szybko obiegła ona piłkarski światek, a my nie mogliśmy nie skorzystać z okazji, aby zadać Marcinowi kilku pytań. 

foto skradrobin.eu

(krótka rozmowa w rozwinięciu)

 
Poniedziałek z młodościa VI - rozmowa z trenerem Michałem Lemanowiczem... Drukuj
Wywiady
Wpisany przez wariat   
poniedziałek, 01 Luty 2016 20:00

 DSC 1801 2Przed nami VI i ostatnie wydanie cyklu "Poniedziałek z młodością". W tym tygodniu na nasze pytania odpowiadał trener, który podjął się pracy w klubie, gdzie żaden szkoleniowiec nie ma lekko, gdzie oczekiwania kibiców sezon w sezon mają wysoki pułap, specjalnie dla Was, trener Skry Drobin - Michał Lemanowicz.
Wywiad w rozwinięciu...

 
Poniedziałek z młodością V - rozmowa z trenerem Arturem Szulwachem... Drukuj
Wywiady
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 25 Styczeń 2016 18:55

PzM ARTUR SZULWACH

Przed nami kolejny trener w cyklu "Poniedziałek z młodością". Ta rozmowa bardziej przypomina spotkanie dwóch znajomych, którzy poruszają piłkarskie tematy, niż profesjonalny wywiad. Dobrze się składa, jesteśmy amatorami, a Artur Szulwach trener Mazura Gostynin, sympatycznym, pełnym poczucia humoru, niepoprawnym optymistą. Co wyszło z takiego połączenia? Przekonajcie się sami...

 
Poniedziałek z młodością IV - rozmowa z trenerem Przemysławem Michalskim Drukuj
Wywiady
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 18 Styczeń 2016 19:04

MICHALSKIPrzed nami kolejny trener, trochę wywołany do tablicy przez swoich poprzedników, którzy wymieniali prowadzony przez niego klub jako pozytywną niespodziankę obecnego sezonu. Dobry fachowiec z bogatą piłkarską przeszłością, a do tego posiadający sporą dawkę pokory.

Na nasze gratulacje za świetną rundę jesienną, odpowiedział krótko "to nie ja grałem, nie mnie się należą". Specjalnie dla Was, na pytania odpowiadał trener Delty SłupnoPrzemysław Michalski... Wywiad w rozwinięciu...

 
Poniedziałek z młodością III - rozmowa z trenerem Bartoszem Chyrą... Drukuj
Wywiady
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 11 Styczeń 2016 19:59
Bartosz chyraTo już trzecia odsłona cyklu "Poniedziałek z młodością". W tym tygodniu mieliśmy przyjemność rozmawiać z człowiekiem, który z Unii Czermno zrobił twardo grającego, nieustępliwego, solidnego ligowca. Nie będziemy przedłużać, specjalnie dla Was na pytania odpowiadał trener Bartosz Chyra.
Wywiad w rozwinięciu...
 
Poniedziałek z młodością II - rozmowa z trenerem Damianem Kijkiem... Drukuj
Wywiady
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 04 Styczeń 2016 19:00

KijekTo już druga odsłona "Poniedziałku z młodością". Po rozmowie z trenerem Unii Iłów Tomaszem Trafalskim, czas na kolejnego szkoleniowca. W tym tygodniu rozmawiamy z Damianem Kijkiem, trenerem grającego w płockiej A klasie Stoczniowca Płock. Więcej w rozwinięciu...

 
Poniedziałek z młodością - rozmowa z trenerem Tomaszem Trafalskim... Drukuj
Wywiady
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 28 Grudzień 2015 22:28

trafalskiRuszamy z Naszym nowym pomysłem "Poniedziałek z młodością".

Wybraliśmy kilku młodych trenerów pracujących w klubach płockiego okręgu, przeprowadziliśmy z nimi krótkie rozmowy, zadaliśmy kilka pytań. Mamy nadzieję, że ten mini cykl pozwoli Wam ich lepiej poznać i dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Z góry chcemy podziękować wszystkich szkoleniowcom, których poprosiliśmy o rozmowę z nami.

Możemy poświadczyć z całą odpowiedzialnością, są to otwarci, bardzo komunikatywni ludzie, którzy mają wspólną pasję "piłka nożna"

Kolejność była losowa, a los pierwszego do odpowiedzi wyznaczył Tomasza Trafalskiego, który pracuje w występującej w lidze okręgowej Unii Iłów. Tyle od nas, zaczynamy.

 
Wywiad z trenerem Skry Mariuszem Skołtem... Drukuj
Wywiady
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 30 Grudzień 2013 19:08

Zapraszamy do przeczytania świątecznego wywiadu z Naszym trenerem Mariuszem Skołtem. Wywiad w rozwinięciu...

 
Wywiad z trenerem... Drukuj
Wywiady
Wpisany przez Administrator   
piątek, 21 Czerwiec 2013 10:28

jkruszewski 1347544489Przeprowadziłem krótki wywiad z byłym już trenerem Skry Drobin, Januszem Kruszewskim. Do przeczytania w "Więcej..."

 


Następny Mecz


#DrużynaMPKT
1 Kasztelan 15 34
2 Skra 14 30
3 Orzeł 15 29
4 Bzura 15 23
5 Zryw 13 20
6 Delta 13 20
7 Mazur 13 20
8 Amator 13 19
9 Stocznia 13 19
10 Czermno 13 16
11 Gąbin 13 15
12 Skrwa 13 10
13 Pogoń 12 8
14 Unia Iłów 13 6

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać